Faktoring SMEO dla branży transportowej

Nie czekaj w korku na przelewy za wykonaną pracę do terminu płatności na fakturze. Poznaj faktoring w SMEO – szybkie źródło finansowania dla firm transportowych. Gotówkę możesz mieć już w 5 minut.

Złóż darmowy wniosek

Jak to działa?

Zobacz jak to działa na przykładzie:

Pan Krzysztof jest właścicielem niewielkiej firmy transportowej.

Zwraca się do faktora SMEO. Przechodzi szybką procedurę weryfikacyjną i podpisuje umowę online.

Wystawił ostatnio 2 faktury z długim terminem płatności – 45 i 60 dni. Nie może korzystać z zarobionych pieniędzy, ponieważ czeka na przelewy.

Przesyła kopię faktury i otrzymuje przelew już po 5 minutach.

Oszczędności przeznaczył na realizację zleceń (paliwo, przegląd ciężarówki, wymianę opon). Brakuje mu środków na opłacenie podatków i pensji pracownika.

Dzięki faktoringowi Pan Krzysztof opłaca terminowo wszystkie koszty stałe i zachowuje płynność finansową.

Korzyści

Dlaczego warto wybrać faktoring od SMEO?

Opinie klientów

Zaufało nam ponad 2 000 przedsiębiorców.
Zobacz niektóre opinie.

Masz pytania? Porozmawiaj z naszymi doradcami!

Zadzwoń bezpośrednio na 22 113 42 00 lub wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!

Rozwiń

FAQ

Często zadawane pytania:

Faktoring dla firm transportowych w SMEO daje możliwość uniknięcia problemów z płynnością finansową. W branży transportowej płynność finansowa jest kluczowa, by móc przyjmować kolejne zamówienia. Niestety długie terminy na fakturach od kontrahentów w pewnych okresach wymuszają na przedsiębiorcach finansowanie działalności z własnej kieszeni. W takiej sytuacji lepiej sięgnąć po faktoring dla transportu w SMEO.
Zamiana faktur na gotówkę odbywa się błyskawicznie przez internet – po przesłaniu kopii faktury sprzedażowej firma otrzymuje pieniądze nawet w 5 minut. Dzięki temu może spokojnie planować kolejne trasy i w terminie regulować swoje zobowiązania wobec pracowników i inne stałe koszty działalności.
Faktoring dla transportu w SMEO jest dostępny nie tylko dla przedsiębiorstw od kilku lat działających na rynku, ale też dla młodych firm – już od pierwszej wystawionej faktury. O faktoring w SMEO ubiegać się mogą takie formy działalności jak Jednoosobowa Działalność Gospodarcza (JDG), spółki z o.o. oraz spółki jawne. Warunkiem koniecznym jest wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności, np. 30 czy 60 dni.