Zapraszamy do współpracy partnerskiej!

Zostań naszym partnerem i zarabiaj dzięki polecaniu usług SMEO nawet 10 000 zł miesięcznie.

Sprawdź jak to działa

Kto może zostać partnerem SMEO?

Nawiążemy z Tobą współpracę, jeśli jesteś doradcą finansowym lub kredytowym, brokerem, księgowym, prowadzisz biuro rachunkowe, kancelarię prawną lub windykacyjną.

Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby, które współpracują z przedsiębiorcami, którzy długo czekają na pieniądze z faktur.

Naszym partnerom zapewniamy:

  • Dodatkowe źródło dochodu – przejrzysty system wynagrodzeń i atrakcyjną stawkę.
  • Liczne bonusy i konkursy – stałe, miesięczne, kwartalne – dodatkowa motywacja do osiągania ponadprzeciętnych wyników.
  • Cykliczne szkolenia i warsztaty – rzetelne wsparcie merytoryczne, abyśmy wspólnie rozwijali się szybciej.
  • Poszerzenie oferty Twojej firmy – możliwość oferowania Twoim klientom i partnerom biznesowym nowoczesnej formy finansowania.
  • Jasne i transparentne warunki – od samego początku wiesz jakie są zasady rozliczenia, stawiamy na uczciwe warunki i zasadę win-win

Jak to działa?

Zgłaszasz się do programu

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Przedstawimy Ci wszystkie szczegóły dotyczące współpracy i jeśli będziesz zainteresowany, podpiszemy umowę.

Zgłaszasz zainteresowanego klienta do SMEO

My zajmujemy się resztą! Zgłoszone przez Ciebie dane klienta zostaną przekazane do konsultanta SMEO. Konsultant SMEO oddzwoni do klienta na podany numer telefonu i złoży z nim darmowy wniosek o faktoring.

Otrzymujesz prowizję

Zapewniamy jasne zasady wynagrodzeń i atrakcyjną stawkę uzależnioną od Twoich wyników.

Zgłaszasz tylko lead! SMEO sprzedaje

Dla naszych partnerów przygotowaliśmy dwa wygodne sposoby przekazywania leadów:

Portal pośrednika

Sam zgłoś klienta online poprzez Portal Pośrednika. Pamiętaj, aby wpisać swój mail w polu “E-mail konsultanta” – dzięki temu wiemy komu przypisać sprzedaż.

Zobacz portal

Dedykowany LP

Skorzystaj z dedykowanego Landing Page dla Twoich klientów. Umieść link na swojej stronie www, stopce maila, materiałach reklamowych i pozwól klientowi samodzielnie wysłać zgłoszenie. Jeśli chcesz otrzymać dedykowany link napisz do nas na: marketing@smeo.pl

„W SMEO stawiamy na jasne warunki współpracy, zależy nam przede wszystkim na rozwoju obu stron. Na rynku jest duże zainteresowanie tego typu współpracą z rzetelnym partnerem, który oferuje transparentne i szybkie rozliczenie prowizyjne oraz szybszy rozwój.

Nasi Partnerzy potwierdzają to na licznych szkoleniach i warsztatach, które prowadzimy. Przygotowaliśmy więc kompleksową ofertę współpracy dla podmiotów, które chciałyby rozpocząć z nami współpracę partnerską.”

– Michał Pawlik, CEO SMEO S.A.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Zgłoś się wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń pod numer 22 113 42 00

Rozpocznij współpracę