Strefa klienta Zaloguj się do: Panelu faktoringu Panelu pożyczki

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Dziękujemy za umówienie spotkania!

Na wskazany adres e-mail wysłaliśmy zaproszenie
na spotkanie on-line. Do zobaczenia!
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za subskrypcję naszego newslettera!

Będziesz otrzymywać informacje o SMEO. Skorzystaj z faktoringu SMEO, a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

O nas

Wspieramy polskich przedsiębiorców, pomagając im zachować płynność finansową.

Poznaj nasz zespół

Nasza wizja

Stworzyliśmy SMEO z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach (MŚP) oraz freelancerach. Dostarczamy im dodatkowe źródło finansowania w postaci faktoringu. Dzięki zachowaniu płynności finansowej mogą spokojnie zająć się budową i rozwojem swojej firmy.

Nasi inwestorzy

Posiadamy wsparcie dwóch potężnych inwestorów, którzy zainwestowali w SMEO łącznie ponad 28 mln zł.

Pozyskane środki przeznaczamy na finansowanie faktur polskich przedsiębiorców. Dzięki temu jesteśmy realnym wsparciem dla firm, które cierpią z powodu wydłużonych terminów płatności.

Prywatny fundusz z misją wspierania rozwoju firm tworzących innowacyjne usługi cyfrowe, o globalnym zasięgu dystrybucji. Posiada aktywa o wartości ponad 250 mln zł.

Więcej informacji

Fundusz VC inwestujący w Europie i Azji, koncentrujący się na innowacyjnych technologiach prowadzących do transformacji usług finansowych. Posiada aktywa o wartości ponad 400 mln Euro. Inwestor m.in. w: Twisto i Symmetrical.

Więcej informacji

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą eksperci z dziedziny finansów i technologii

Monika Woźniak

Chief Operating Officer

Strateg produktowy z doświadczeniem w zarządzaniu obszarami procesów i obsługi Klienta banków komercyjnych oraz spółek faktoringowych, m.in. Idea Money, Bibby Financial Services, Alior Bank czy EFG Eurobank Ergasias S.A. Oddział w Polsce. Założycielka SMEO, związana ze spółką przez cały okres jej obecności na rynku.

Agnieszka Gołębiewska

Chief Financial Officer

Ekspert zarządzania finansami z ponad 20-letnim doświadczeniem. Jako założycielka związana jest ze SMEO od początku istnienia firmy. Dyrektor finansowy zarówno w MŚP, jak również w największych firmach faktoringowych i leasingowych (m.in. w Idea Money, PF Leasing, BNP Paribas i Fortis Lease).

Łukasz Berski

Head of Marketing

Menedżer, projektant, strateg. Entuzjasta marketingu produktowego. Doświadczenie budował zarówno w agencjach, jak i po stronie Klienta (Rzeczpospolita, Idea Money, Dentsu Aegis Network, Bluecloud Interactive)

Przemysław Nazar

Chief Sales Officer

Menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w bankowości i na rynku consumer finance z obszarów: obsługi klienta, zarządzania sprzedażą, rozwoju biznesu, współpracy z Kluczowymi Partnerami i negocjacji handlowych zdobyte m. in. w Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, AIG Bank, BRE Bank, Fines S.A. oraz Grupa Loando.

Media o nas

Nasze produkty są doceniane w mediach

Branżowi eksperci chętnie piszą o naszych produktach. Jak nas widzą? Co mówią? Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi materiałami.

Nagrody

Nasz faktoring jest często nagradzany

Branża finansowa i Klienci doceniają nasze produkty za najwyższe standardy jakości i nowoczesne podejście do Klienta.

Firma Przyjazna Klientowi 2022

Certyfikat wydany na bazie niezależnego badania satysfakcji klientów

Biznesowy Produkt Roku 2021

Według Plebiscytu Loan Magazine Awards

Faktor roku

Według rankingu Loan Magazine Awards, 2019

Najlepszy produkt bezgotówkowy

Według Central European Digital Payments, 2018

Faktor roku

Według magazynu Home&Market, 2017

Best digital factoring for Small & Medium Enterprsises

Według CEE SME Banking Club

Branża finansowa oraz nasi Klienci doceniają nasze produkty za najwyższe standardy jakości i nowoczesne podejście do Klienta.

Zapisz się do newslettera

  Adres e-mail *  

Nasza etyka

Dbamy o przejrzystość naszych działań

SMEO S.A. w swoim działaniu stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk, które stanowią zbiór zasad postępowania opartych na ogólnych normach moralnych i zgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem. Zasady Dobrych Praktyk stosowane są przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym, w szczególności związane z rynkiem finansów konsumenckich.

Dodatkowo każdego roku przechodzimy obowiązkowy audyt etyczny w ramach, którego przyznawany jest Certyfikat Audytu Etycznego, stanowiący weryfikację przestrzegania przyjętych zasad.

Mają Państwo możliwość złożenia wniosku do Komisji Etyki KPF o zbadanie zgodności danej praktyki biznesowej z Zasadami Dobrych Praktyk KPF (ZDP) – szczegóły można znaleźć pod adresem: https://kpf.pl/etyka/wniosek-do-komisji-etyki/

Blog

Odwiedź ekspercki blog
dla przedsiębiorców i freelancerów.

Wierzymy, że edukacja jest kluczem do rozwoju prawdziwej przedsiębiorczości.    Właśnie dlatego stworzyliśmy blog SMEO – zbiór wiedzy przydatnej każdemu przedsiębiorcy!

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Świat fintech to Twój świat? Pasjonują Cię liczby i nowe technologie? Doskonale, bo my szukamy profesjonalistów. Aplikuj do SMEO! Prześlij swoje CV i napisz nam, dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.

Zobacz kogo szukamy

SMEO Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Emilii Plater nr 53, XIV piętro, 00-113 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000 679116, REGON: 367336046, NIP: 5252712429, posiadająca kapitał zakładowy w pełni opłacony w wysokości 3.621.950,00 zł oraz kapitał zapasowy w wysokości 24.257.898,20 zł.

Złóż wniosek online