Stworzyliśmy SMEO, bo wierzymy w Twój biznes!

Poznaj nasz zespół

Misja

Stworzyliśmy SMEO z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach oraz freelancerach.

Dla takich osób jak Ty. Dajemy Ci szybki dostęp do kapitału poprzez​ natychmiastowe​ finansowanie Twoich faktur przychodowych. Pomagamy Ci w utrzymaniu płynności finansowej, dzięki czemu możesz spokojnie zająć się budową i rozwojem swojej firmy.

Stworzyliśmy SMEO, bo wierzymy w Twój biznes!

Zespół

Nasz zespół tworzą eskperci z dziedziny finansów i technologii

Piszą o nas

Nasz faktoring zyskał uznanie
branżowych ekspertów.

Nasza Etyka

SMEO S.A. w swoim działaniu stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk.

Zasady Dobrych Praktyk, to dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Będąc Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce w swoich działaniach zobowiązaliśmy się do stosowania Zasad Dobrych Praktyk, w związku z czym każdy nasz klient może zgłosić swoją skargę, zażalenie lub wniosek do Komisji Etyki ZPF bezpośrednio lub przez Rzecznika Etyki ZPF (…)”

Dodatkowo, jako Członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w
Polsce (ZPF) raz w roku przechodzimy Audyt Etyczny, prowadzony przez Komisję Etyki ZPF, sprawdzający stosowanie się do Zasad Dobrych Praktyk.

Wyróżnienia

Edukacja

Uwielbiamy dzielić się swoją wiedzą

Wierzymy, że edukacja jest kluczem do rozwoju prawdziwej przedsiębiorczości. Właśnie dlatego stworzyliśmy blog SMEO – zbiór wiedzy przydatnej każdemu przedsiębiorcy!

Zobacz wszystkie wpisy

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Świat fintech to Twój świat? Pasjonują Cię liczby i nowe technologie? Doskonale, bo my szukamy profesjonalistów. Aplikuj do SMEO! Prześlij swoje CV i napisz nam, dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.

Zobacz kogo szukamy