Stworzyliśmy SMEO, bo wierzymy w Twój biznes!

Poznaj nasz zespół

Misja

Stworzyliśmy SMEO z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach oraz freelancerach.

Dla takich osób jak Ty. Dajemy Ci szybki dostęp do kapitału poprzez​ natychmiastowe​ finansowanie Twoich faktur przychodowych. Pomagamy Ci w utrzymaniu płynności finansowej, dzięki czemu możesz spokojnie zająć się budową i rozwojem swojej firmy.

Stworzyliśmy SMEO, bo wierzymy w Twój biznes!

Zespół

Nasz zespół tworzą eskperci z dziedziny finansów i technologii

Piszą o nas

Nasz faktoring zyskał uznanie
branżowych ekspertów.

Nasza Etyka

SMEO S.A. w swoim działaniu stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk, które stanowią zbiór zasad postępowania opartych na ogólnych normach moralnych i zgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczypospolitej Polskiej prawem.

Zasady Dobrych Praktyk stosowane są przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym, w szczególności związane z rynkiem finansów konsumenckich.

Dodatkowo każdego roku przechodzimy obowiązkowy audyt etyczny w ramach, którego przyznawany jest Certyfikat Audytu Etycznego, stanowiący weryfikację przestrzegania przyjętych zasad.

Mają Państwo możliwość złożenia wniosku do Komisji Etyki KPF o zbadanie zgodności danej praktyki biznesowej z Zasadami Dobrych Praktyk KPF (ZDP) – szczegóły można znaleźć pod adresem: https://kpf.pl/etyka/wniosek-do-komisji-etyki/

Wyróżnienia

Edukacja

Uwielbiamy dzielić się swoją wiedzą

Wierzymy, że edukacja jest kluczem do rozwoju prawdziwej przedsiębiorczości. Właśnie dlatego stworzyliśmy blog SMEO – zbiór wiedzy przydatnej każdemu przedsiębiorcy!

Zobacz wszystkie wpisy

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Świat fintech to Twój świat? Pasjonują Cię liczby i nowe technologie? Doskonale, bo my szukamy profesjonalistów. Aplikuj do SMEO! Prześlij swoje CV i napisz nam, dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.

Zobacz kogo szukamy