Wspieramy polskich przedsiębiorców, pomagając im zachować płynność finansową.

Poznaj nasz zespół

O nas

Stworzyliśmy SMEO z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach oraz freelancerach.
Dostarczamy im dodatkowe źródło finansowania w postaci faktoringu. Dzięki zachowaniu płynności finansowej mogą spokojnie zająć się budową i rozwojem swojej firmy

Nasi inwestorzy

Posiadamy wsparcie dwóch potężnych inwestorów, którzy zainwestowali w SMEO łącznie ponad 21 mln zł.

Fundusz VC inwestujący w Europie i Azji, koncentrujący się na innowacyjnych technologiach prowadzących do transformacji usług finansowych. Posiada aktywa o wartości ponad 400 mln Euro. Inwestor m.in. w: Twisto i Symmetrical.

Więcej informacji

Prywatny fundusz z misją wspierania rozwoju firm tworzących innowacyjne usługi cyfrowe, o globalnym zasięgu dystrybucji. Posiada aktywa o wartości ponad 250 mln zł.

Więcej informacji

Pozyskane środki przeznaczamy na finansowanie faktur polskich przedsiębiorców. Dzięki temu jesteśmy realnym wsparciem dla firm, które cierpią z powodu wydłużonych terminów płatności.

Zespół

Nasz zespół tworzą eskperci z dziedziny finansów i technologii

Piszą o nas

Nasz faktoring zyskał uznanie
branżowych ekspertów.

Nasza Etyka

SMEO S.A. w swoim działaniu stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk.

Zasady Dobrych Praktyk, to dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania, przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Będąc Członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce w swoich działaniach zobowiązaliśmy się do stosowania Zasad Dobrych Praktyk, w związku z czym każdy nasz klient może zgłosić swoją skargę, zażalenie lub wniosek do Komisji Etyki ZPF bezpośrednio lub przez Rzecznika Etyki ZPF (…)”

Dodatkowo, jako Członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w
Polsce (ZPF) raz w roku przechodzimy Audyt Etyczny, prowadzony przez Komisję Etyki ZPF, sprawdzający stosowanie się do Zasad Dobrych Praktyk.

Wyróżnienia

Informacje o spółce

SMEO Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Emilii Plater nr 53, XIV piętro, 00-113 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000 679116, REGON: 367336046, NIP: 5252712429, posiadająca kapitał zakładowy w pełni opłacony w wysokości 2 987 892,00 zł oraz kapitał zapasowy w pełni opłacony w wysokości 18 557 186,88 zł.

Edukacja

Uwielbiamy dzielić się swoją wiedzą

Wierzymy, że edukacja jest kluczem do rozwoju prawdziwej przedsiębiorczości. Właśnie dlatego stworzyliśmy blog SMEO – zbiór wiedzy przydatnej każdemu przedsiębiorcy!

Zobacz wszystkie wpisy

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Świat fintech to Twój świat? Pasjonują Cię liczby i nowe technologie? Doskonale, bo my szukamy profesjonalistów. Aplikuj do SMEO! Prześlij swoje CV i napisz nam, dlaczego powinniśmy zatrudnić właśnie Ciebie.

Zobacz kogo szukamy