Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Dziękujemy za umówienie spotkania!

Na wskazany adres e-mail wysłaliśmy zaproszenie
na spotkanie on-line. Do zobaczenia!
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za subskrypcję naszego newslettera!

Będziesz otrzymywać informacje o SMEO. Skorzystaj z faktoringu SMEO, a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Najnowszy wpis:

Finansowanie start-upu: różne źródła kapitału

Czytaj

Czy faktoring jest dla Ciebie? Poznaj 3 historie naszych klientów!

Czytaj

Kiedy i jak skalować biznes: praktyczne wskazówki

Czytaj

Najnowszy wpis:

Finansowanie start-upu: różne źródła kapitału

Czytaj

Czy faktoring jest dla Ciebie? Poznaj 3 historie naszych klientów!

Czytaj

Kiedy i jak skalować biznes: praktyczne wskazówki

Czytaj

Rozwój biznesu

Faktoring w euro już dostępny w SMEO

smeo_admin

17.01.2020 r

2 minut czytania

Faktoring online w SMEO już nie tylko w złotych. Mikroprzedsiębiorcy, rozliczający się w europejskiej walucie również mogą liczyć na elastyczne warunki przyspieszania płatności z wystawionych faktur. Wprowadzenie usługi faktoringu w euro to odpowiedź na coraz liczniejsze zapytania ze strony klientów firmy.

Finansowanie faktur w euro

Część naszych klientów to przedsiębiorcy, którzy rozliczają się ze swoimi kontrahentami w euro. Dotyczy to szczególnie branży transportowej, choć nie tylko. To właśnie ze względu na ich potrzeby i coraz liczniejsze zapytania zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w SMEO nowej usługi, jaką jest faktoring w euro.

— Możliwość finansowania faktur w euro to znaczne ułatwienie dla części z naszych klientów, którzy do tej pory mogli finansować jedynie faktury wystawione w złotym. Dzięki tej usłudze mogą oni unikać ryzyka kursowego.  Nie wykluczamy dodania w przyszłości kolejnych walut. Euro to dopiero początek naszego rozwoju w tym kierunku. — zapewnia Michał Pawlik, współzałożyciel i prezes firmy.

W SMEO stale pracujemy nad rozwojem naszej usługi oraz technologii. Staramy się oferować przedsiębiorcom coraz bardziej elastyczne, wygodne i w pełni internetowe usługi. Dzięki temu bezpośrednio ułatwiamy właścicielom firm prowadzenie biznesu. Oszczędzamy ich czas i energię, przez co mogą oni zająć się tym, co dla nich kluczowe, np. pozyskaniem nowych klientów.

Faktoring w euro – jak skorzystać z usługi?

Wszyscy klienci SMEO, którzy mają podpisaną umowę i przyznany darmowy limit faktoringowy, mogą już finansować faktury wystawione w euro. Wystarczy, że wyślą numer rachunku swojej firmy w EURO do Biura Obsługi Klienta w SMEO na kontakt@smeo.pl. Wraz z numerem należy również dostarczyć dokument potwierdzający, że wskazany numer rachunku należy do danej firmy. Może to być np. pierwsza strona umowy z bankiem czy potwierdzenie przelewu z tego konta.

Jeśli nie jesteś klientem SMEO, a potrzebujesz faktoringu online w euro – złóż wniosek o przyznanie darmowego limitu faktoringowego.

Kto może skorzystać z faktoringu w euro?

SMEO oferuje swoje usługi mikro i małym przedsiębiorcom a także freelancerom. Daje im szybki dostęp do kapitału poprzez natychmiastowe finansowanie faktur przychodowych. Jako pierwsza w Polsce firma faktoringowa oferujemy usługę faktoringu online dla nowopowstałych firm, od pierwszej wystawionej faktury. Dzięki rozwojowi technologii, szczególnie samouczących się systemów antyfraudowych, jesteśmy w stanie pomagać firmom zaraz po otwarciu ich działalności.

Z faktoringu mogą skorzystać firmy, które wystawiają faktury (w PLN lub EUR) z długim terminem płatności, nawet do 90 dni. Z finansowania w SMEO mogą skorzystać Jednoosobowe Działalności Gospodarcze (JDG), Spółki z o.o. oraz jawne.

smeo_admin

Data publikacji

17.01.2020 r.

Ocena: 0,00 (0 opini)
Loading...

Zapisz się do newslettera

  Adres e-mail *  

Czytaj dalej

Sprawdź inne wartościowe wpisy

Złóż darmowy wniosek