Strefa klienta Zaloguj się do: Panelu faktoringu Panelu pożyczki

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Dziękujemy za umówienie spotkania!

Na wskazany adres e-mail wysłaliśmy zaproszenie
na spotkanie on-line. Do zobaczenia!
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za subskrypcję naszego newslettera!

Będziesz otrzymywać informacje o SMEO. Skorzystaj z faktoringu SMEO, a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Najnowszy wpis:

Jakie są korzyści karty kredytowej dla firmy?

Czytaj

Jak sfinansować zakup sprzętu dla firmy?

Czytaj

Kredyt dla firm – przygotuj się w 6 krokach

Czytaj

Najnowszy wpis:

Jakie są korzyści karty kredytowej dla firmy?

Czytaj

Jak sfinansować zakup sprzętu dla firmy?

Czytaj

Kredyt dla firm – przygotuj się w 6 krokach

Czytaj

Rozwój biznesu

6 motywacyjnych podcastów, które dadzą Ci kopa do działania

smeo_admin

12.09.2022 r

3 minut czytania

Podcasty stały się już tak popularne, że mają swoje święto – 30 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Podcastów. To idealna okazja, by zaprzyjaźnić się z podcastami, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Możecie zacząć od niosących cenną wiedzę podcastów biznesowych, które polecaliśmy Wam swego czasu, lub wybrać podcasty z zakresu motywacji, inspiracji, zmiany. Takie, które dają kopa do działania!

Podcasty na fali wznoszącej

Podcastów słucha coraz więcej Polaków. Według badania Tandem Media z Grupy Radiowej Agory „Słuchacz podcastów w Polsce”  za rok 2021 już 31,3% internautów słuchało przynajmniej raz w miesiącu jakiegoś podcastu. Co tydzień podcast włączał już co piąty użytkownik Internetu. Wzrost zasięgu tygodniowego w stosunku do roku 2020 wyniósł 4 punkty procentowe. Słuchających jest coraz więcej, ale także rośnie znacząco oferta podcastów. Od 2019 roku przybyło ich w Internecie aż 7000! I to tylko tytuły w otwartej dystrybucji, udostępniane za darmo.

6 motywacyjnych podcastów

Czego słuchać, by zmotywować się do działania, większej produktywności, zainspirować czy przygotować na życiową zmianę? Sprawdź poniższe 6 podcastów!

Lepiej teraz

Podcast Radosława Budnickiego, certyfikowanego coacha, który rzucił pracę w korporacji, by szerzyć wiedzę o stoickiej filozofii życiowej. W swoim podcaście opowiada właśnie o niej plus o drodze do życiowej zmiany, wartościach, o tym, jak cieszyć się życiem. Zaprasza czasem gości. Na Spotify jest już 230 odcinków jego podcastu, a każdy to dawka wartościowej wiedzy podana w bardzo przystępny sposób.

Z pasją o mocnych stronach

Kolejny podcast od certyfikowanego coacha – Dominika Jaszczuka, trenera Gallupa, mentora produktywności i autora bloga nearperfectperformance.com. Jaszczuk w swoim podcaście, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na tym, jak odkryć swoje mocne strony i z ich pomocą podejmować decyzje, polepszać produktywność, rozwijać się. Idealne słuchowiska dla tych, którzy mają problemy z poczuciem własnej wartości. Znajdziesz na Spotify już ponad 190 odcinków.

Podcast Kamili Rowińskiej

Znana w sieci przedsiębiorczyni, coach, autorka książek o rozwoju osobistym i biznesie, a także prezeska Fundacji Kobieta Niezależna, prowadzi też swój podcast. Opowiada w nim bez lania wody i w ciekawy sposób o tym, jak podejmować wyzwania, pracować nad swoimi mocnymi stronami, brać odpowiedzialność za czyny. W nagraniach nierzadko odwołuje się do własnego doświadczenia i porad Briana Tracy’ego, światowego guru rozwoju osobistego i psychologii biznesu, z którym miała okazję współpracować.

Stacja Zmiana

Obecnie ten podcast prowadzi Katarzyna Michałowska, do 2019 roku nagrywała go razem z Tomaszem Nadolnym. Michałowska to dziennikarka, szkoleniowiec i mentorka. Organizuje warsztaty z aktywnego słuchania, zarządzania stresem i odkrywania własnej osobowości. Jej podcast to propozycja dla osób, które chcą coś zmienić w życiu, ale nie wiedzą jak lub boją się nowego, ale także dla tych wszystkich, którzy zmiany lubią i często je wdrażają. To rozmowy o zdrowiu psychicznym i fizycznym, emocjach, duchowości, rzeczywistości społecznej, decyzjach spontanicznych i przemyślanych. Podcast prowadzony jest w formie rozmów z wartościowymi gośćmi. Jest ich już nagranych grubo ponad setka, zatem jest czego posłuchać.

Rozwój osobisty dla każdego

Cykl nagrań od Wojciecha Strózika, twórcy internetowego i menedżera, który podchodzi do motywacji i rozwoju bardziej od strony biznesowej. Są tu tematy o zarządzaniu zadaniami, urządzaniu ergonomicznego miejsca pracy czy porady fizjoterapeuty. Merytorycznie i rzetelnie, dobra propozycja dla osób chcących rozwijać siebie i swoją firmę. Dostępnych jest już prawie 200 odcinków.

Przekonajmy się

Bardzo znany i lubiany podcast o rozwoju osobistym i motywacji, a także o produktywności, odkładaniu zadań na święte nigdy i czczym planowaniu, wypaleniu zawodowym czy lęku przed porażką. Prowadzi go Andrzej Tucholski, psycholog biznesu, strateg skuteczności, pisarz, scenarzysta. Nagrał już ponad 70 odcinków, wszystkie znajdują się na Spotify.

smeo_admin

Data publikacji

12.09.2022 r.

Ocena: 0,00 (0 opini)
Loading...

Zapisz się do newslettera

  Adres e-mail *  

Czytaj dalej

Sprawdź inne wartościowe wpisy

Złóż wniosek online