Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Dziękujemy za umówienie spotkania!

Na wskazany adres e-mail wysłaliśmy zaproszenie
na spotkanie on-line. Do zobaczenia!
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za subskrypcję naszego newslettera!

Będziesz otrzymywać informacje o SMEO. Skorzystaj z faktoringu SMEO, a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Najnowszy wpis:

Obowiązki przedsiębiorcy na koniec roku – o tych 5 rzeczach musisz pamiętać!

Czytaj

Udostępnij

Aktualności

SMEO rozpoczyna współpracę z Simple.pl

smeo_admin

14.09.2021 r

3 minut czytania

W SMEO doskonale rozumiemy problemy i potrzeby polskich przedsiębiorców. Naszą misją jest wspieranie ich rozwoju poprzez dostarczanie im dodatkowego źródła finansowania w postaci faktoringu. Dzięki temu mogą spokojnie zająć się rozwojem swojej działalności, a uzyskane środki przeznaczyć na dowolny cel. 

Mając to na względzie, staramy się dotrzeć z naszą usługą do jak najszerszej grupy właścicieli firm. W tym celu rozpoczynamy współpracę z Simple.pl, pierwszą w Polsce platformą internetową konsolidującą różne opcje kredytowania dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

Dzięki naszej kooperacji, użytkownicy Simple.pl mają możliwość skorzystania z faktoringu SMEO w ramach tej platformy. Wszelkie formalności oraz sam proces wnioskowania są maksymalnie uproszczone, dzięki czemu przedsiębiorca oszczędza czas i może skorzystać z finansowania faktur na jeszcze lepszych warunkach. 

Współpraca z Simple.pl pozwoli nam jeszcze bardziej wspierać polskich przedsiębiorców, poprawiając ich płynność finansową. Razem z Simple.pl mamy wspólną wizję – chcemy pomóc im pozyskać finansowanie bez wychodzenia z domu. Faktoring ułatwi przedsiębiorcom optymalne zarządzanie budżetem firmy i zapewni stały dostęp do środków pieniężnych od razu po wystawieniu faktury – tłumaczy Michał Pawlik, prezes firmy SMEO.

Większe szanse na finansowanie dla firm z Simple.pl

Simple.pl to platforma, na której przedsiębiorcy mogą całkowicie za darmo uzyskać analizę zdolności kredytowej, jak również dopasowane do ich indywidualnych potrzeb oferty finansowania. Użytkownik Simple.pl otrzymuje także rekomendacje jak może poprawić swoją zdolność kredytową. Z usługi można skorzystać w dowolnym momencie, ponieważ dostęp do aplikacji jest całodobowy. 

Simple.pl przedstawia warunki finansowania ze strony instytucji finansowych. Są one dopasowane do obecnej sytuacji przedsiębiorcy. Za pośrednictwem platformy może on wysłać wnioski do kilku instytucji finansowych i monitorować statusu wniosku. Simple.pl to wygoda, oszczędność czasu i uproszczenie skomplikowanego procesu, który musiał przejść przedsiębiorca szukający wsparcia finansowego. 

Tworząc nowy produkt – Simple.pl – chcieliśmy zapewnić przedsiębiorcom dostęp do kompleksowych usług pozyskiwania finansowania, w 100% online. Wiemy, że proces pozyskania kredytu w banku jest dość trudny i długi, często przedsiębiorcy dostają decyzję negatywną nie znając uzasadnienia. W Simple.pl pomożemy przedsiębiorcą w poprawianiu scoringu, damy możliwość wysłania wniosku do kilku instytucji finansowych, w tym faktoringu SMEO, który jest partnerem naszego projektu. Ta współpraca pomoże przedsiębiorcom  w skupieniu się na tym co najważniejsze – ich biznesie. – mówi Aleksander Majchrzak, CEO Grupy Wealthon

Użytkownicy Simple.pl z ekspresowym i łatwym dostępem do faktoringu

Dzięki współpracy SMEO z Simple.pl, każdy użytkownik platformy ma możliwość szybkiego finansowania faktur wystawionych z długim terminem płatności na wyjątkowo korzystnych warunkach. 

Co bardzo istotne, z finansowania SMEO mogą skorzystać także te firmy, które nie mogą liczyć na finansowanie w instytucjach bankowych, np.:

  • młode firmy, bez długiego stażu działalności, już od pierwszego dnia działalności (SMEO finansuje także startupy),
  • bez zdolności kredytowej,
  • z branż wysokiego ryzyka, 
  • z zadłużeniami w bazach takich jak BIK i BIG,
  • z opóźnieniami w rozliczeniach z ZUS czy Urzędem Skarbowym. 

Użytkownicy Simple.pl korzystając z usług SMEO mogą otrzymać limit finansowania nawet do 1 000 000 PLN. Cały proces odbywa się online, bez konieczności kolekcjonowania papierowych dokumentów czy wizyty w oddziale. Faktoring SMEO umożliwia także finansowanie faktur w walucie EURO, bez ponoszenia kosztów przewalutowania.

smeo_admin

Data publikacji

14.09.2021 r.

Ocena: 0,00 (0 opini)
Loading...

Zapisz się do newslettera

  Adres e-mail *  

Czytaj dalej

Sprawdź inne wartościowe wpisy

Obowiązki przedsiębiorcy na koniec roku – o tych 5 rzeczach musisz pamiętać!

Czytaj dalej  

W pandemii zacząłeś prowadzić działalność gospodarczą z domu? Dowiedz się, jak rozliczyć koszty.

Czytaj dalej  

Jak wykorzystać potencjał Black Friday do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie

Czytaj dalej  

Działalność nierejestrowana – czym jest? Kiedy nie trzeba zakładać firmy?

Czytaj dalej  

Comarch i SMEO łączą siły dla jeszcze szerszego wsparcia przedsiębiorców

Czytaj dalej  

SMEO rozpoczyna współpracę z Simple.pl

Czytaj dalej  

5 przykładów firm, które nie otrzymają kredytu, ale faktoring tak

Czytaj dalej  

7 powodów, dla których nie zapłacę Ci za fakturę

Czytaj dalej  

Miliony na wsparcie polskich przedsiębiorców. Skąd je mamy?

Czytaj dalej