Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Dziękujemy za umówienie spotkania!

Na wskazany adres e-mail wysłaliśmy zaproszenie
na spotkanie on-line. Do zobaczenia!
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Dziękujemy za subskrypcję naszego newslettera!

Będziesz otrzymywać informacje o SMEO. Skorzystaj z faktoringu SMEO, a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Najnowszy wpis:

Obowiązki przedsiębiorcy na koniec roku – o tych 5 rzeczach musisz pamiętać!

Czytaj

Udostępnij

Aktualności

Comarch i SMEO łączą siły dla jeszcze szerszego wsparcia przedsiębiorców

smeo_admin

20.10.2021 r

3 minut czytania

Naszą misją jest wspieranie polskich przedsiębiorców w rozwoju poprzez dostarczanie im dodatkowego źródła finansowania, dzięki któremu zachowują bezcenną płynność finansową. Mając stały i szybki dostęp do kapitału bieżącego mogą spokojnie zająć się rozwijaniem firmy, a pieniądze uzyskane dzięki faktoringowi przeznaczyć na dowolny cel. W końcu przedsiębiorca powinien pracować właśnie nad rozwojem biznesu i tam skupiać swoją energię, a nie na zamartwiać się o płynność finansową. 

Chcieliśmy zaoferować finansowanie wszystkim tym firmom, które chcą się rozwijać, ale nie mogą liczyć na finansowanie w banku. Od kilku lat robimy wszystko, aby z naszą ofertą dotrzeć do jak najszerszego grona przedsiębiorców. Przekroczyliśmy już miliard obsłużonych faktur. – mówi Michał Pawlik, prezes firmy SMEO.

Nawet 1 000 000 zł finansowania dla polskich przedsiębiorców w 100% online

Aby docierać do jak największej liczby przedsiębiorców, rozpoczęliśmy współpracę z firmą Comarch, która od prawie 30 lat specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań do zarządzania finansami dla mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. 

Za pośrednictwem Apfino, platformy fintechowej z Grupy Comarch, przedsiębiorcy mogą przekazywać do SMEO faktury, które chcieliby sfinansować. Tym samym możemy im wypłacić należne środki prosto na konto w kilka minut. Dzięki temu nie muszą czekać tygodniami na przelewy od Klientów. Limit finansowania faktur wynosi nawet milion złotych. Wnioskowanie o faktoring za pośrednictwem Apfino jest darmowe i odbywa się w 100% online. Z finansowania można więc skorzystać wygodnie, bez wychodzenia z domu, bez przesyłania jakichkolwiek papierowych dokumentów, a wszystko to w dosłownie w kilka minut. 

– Apfino ze SMEO łączy wspólna wizja. Naszym głównym celem jest maksymalne ułatwienie życia polskim przedsiębiorcom za pomocą nowoczesnych technologii. Zbudowaliśmy platformę Apfino po to, aby uprościć usługi finansowe dla firm i pomóc ich właścicielom zautomatyzować codzienne czynności, które pochłaniają zbyt wiele ich cennego czasu. Z poziomu naszej platformy mogą oni w prosty sposób wnioskować o produkty finansowe, w tym o faktoring, a także zarządzać finansami firmowymi przy pomocy zagregowanych na platformie usług. To znaczne ułatwienie i oszczędność czasu. – mówi Łukasz Rozlach, wiceprezes i dyrektor zarządzający Comarch Finance Connect.

Bezcenna płynność finansowa na wyciągnięcie ręki

W SMEO jako pierwsza firma faktoringowa w Polsce wykorzystujemy potencjał technologii Big Data, analizy behawioralnej, sztucznej inteligencji oraz zaawansowanych algorytmów scoringowych i transakcyjnych do pogłębionej analizy zdolności faktoringowej klienta. Tak zaawansowana i innowacyjna analiza pozwala nam udzielać finansowania przedsiębiorcom, którzy nie mają żadnych szans na uzyskanie takiego finansowania w sektorze bankowym. 

Rozwiązania technologiczne pozwalają udzielić finansowania także firmom bez zdolności kredytowej i w trudnej sytuacji finansowej, czyli podmiotom, które nie mają szans na uzyskanie środków finansowych w sektorze bankowym, np.:

  • młodych firm, już od pierwszego dnia działalności, w tym także startupów,
  • firmom z niewielkimi zadłużeniami w bazach takich jak BIK czy BIG-i, a także  z opóźnieniami w płatnościach do ZUS czy Urzędu Skarbowego,
  • firm z branż wysokiego ryzyka (w SMEO nie ma wykluczeń branżowych),
  • firm bez zdolności kredytowej – finansowanie w SMEO zależne jest od realnych przychodów (obrotów) firmy, a nie od zysku.

smeo_admin

Data publikacji

20.10.2021 r.

Ocena: 5,00 (1 opini)
Loading...

Zapisz się do newslettera

  Adres e-mail *  

Czytaj dalej

Sprawdź inne wartościowe wpisy

Obowiązki przedsiębiorcy na koniec roku – o tych 5 rzeczach musisz pamiętać!

Czytaj dalej  

W pandemii zacząłeś prowadzić działalność gospodarczą z domu? Dowiedz się, jak rozliczyć koszty.

Czytaj dalej  

Jak wykorzystać potencjał Black Friday do zwiększenia sprzedaży w Twojej firmie

Czytaj dalej  

Działalność nierejestrowana – czym jest? Kiedy nie trzeba zakładać firmy?

Czytaj dalej  

Comarch i SMEO łączą siły dla jeszcze szerszego wsparcia przedsiębiorców

Czytaj dalej  

SMEO rozpoczyna współpracę z Simple.pl

Czytaj dalej  

5 przykładów firm, które nie otrzymają kredytu, ale faktoring tak

Czytaj dalej  

7 powodów, dla których nie zapłacę Ci za fakturę

Czytaj dalej  

Miliony na wsparcie polskich przedsiębiorców. Skąd je mamy?

Czytaj dalej