Strefa klienta Zaloguj się do: Panelu faktoringu Panelu pożyczki

Dziękujemy za wypełnienie formularza!

Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.
Skorzystaj z faktoringu SMEO,
a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Dziękujemy za umówienie spotkania!

Na wskazany adres e-mail wysłaliśmy zaproszenie
na spotkanie on-line. Do zobaczenia!

Dziękujemy za subskrypcję naszego newslettera!

Będziesz otrzymywać informacje o SMEO. Skorzystaj z faktoringu SMEO, a pieniądze na konto otrzymasz w 5 minut!

Kariera

Dołącz do najlepszych i miej realny wpływ na przyszłość polskiego faktoringu

Przeglądaj oferty pracy

Dlaczego SMEO?

Praca z nami to szereg realnych korzyści

SMEO to nie tylko fantastyczna atmosfera, ale także szereg realnych korzyści, które zwiększą tempo Twojego rozwoju osobistego

Zaangażowanie

Realny wpływ na
kształtowanie organizacji

Lokalizacja

Prestiżowe biuro w centrum
Warszawy

Atmosfera

Wspólne wyjścia, imprezy
integracyjne

Stabilność

Pewna praca w elastycznych
godzinach

Zespół

Młody i dynamiczny, złożony z
ekspertów

Medicover

Dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce

Sprzęt

Służbowy laptop i telefon komórkowy

Home office

Możliwość pracy zdalnej

Otwarte stanowiska

Przeglądaj aktualne oferty pracy

Doradca ds. Sieci Partnerskich

Warszawa

Sprzedaż

Zakres obowiązków

Wymagania

Oferujemy

budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami oraz Partnerami Spółki

bezpośrednia współpraca z Partnerami (brokerami i pośrednikami)

pozyskiwanie nowych Partnerstw biznesowych

aktywna sprzedaż usług faktoringowych

umiejętność rozpoznawania potrzeb Klienta

dobra znajomość technik sprzedaży

nastawienie na rozwój i realizację założonych celów

dobra znajomość pakietu MS Office

sumienność, samodzielność oraz dokładności w realizacji obowiązków

mile widziane doświadczenie w instytucji finansowej lub pokrewnej (w zakresie faktoringu będzie dodatkowym atutem!)

stałą podstawę + system prowizyjny bez górnych ograniczeń

piękne biuro w Centrum Warszawy, a po przejściu szkolenia wstępnego pracę w trybie hybrydowym

przyjazną atmosferę pracy w kameralnym, młodym zespole pasjonatów i ekspertów

zatrudnienie na podstawie umowy B2B

prywatny pakiet medyczny Medicover

sprzęt niezbędny do pracy

współudział w tworzeniu nowych produktów i rozwoju firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i opcjonalnie listu motywacyjnego

Skontaktuj się

Nie widzisz nic dla siebie? Napisz do nas!

Wypełnij formularz lub wyślij nam wiadomość e-mail. Opisz swoje kompetencje i powiedz dlaczego powinniśmy Cię zatrudnić. Przed wysłaniem zgłoszenia przeczytaj Informację o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydatów o pracę.

rekrutacje@smeo.pl