Faktura na raz

Wymień faktury na gotówkę nawet w 5 minut!

Wgraj fakturę, którą chcesz sfinansować i wypełnij wymagane dane. Kwotę faktury netto otrzymasz na konto nawet w 5 minut i od razu możesz dysponować pieniędzmi.

Jak to działa?

Zyskaj dostęp do gotówki w 3 prostych krokach

Prześlij fakturę, którą chcesz sfinansować. Dane z faktury zostaną zaczytane automatycznie.
Uzupełnij pozostałe dane, aby dokończyć wnioskowanie. Założenie konta jest całkowicie darmowe.
Gotówkę otrzymasz przelewem nawet w 5 minut od pozytywnej weryfikacji Twojej faktury.

Dla kogo jest Faktura na raz?

Faktura na raz to oferta dla Ciebie, jeśli potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, bo wyskoczył Ci nagły, nieplanowany wydatek lub masz okazję na inwestycję.

Sfinansuj fakturę

Korzyści

Co wyróżnia Fakturę Na Raz?

  Masz pytania?

  Zamów darmową konsultację z naszymi ekspertami, lub zadzwoń na 22 113 42 00

  Rozwiń

  FAQ

  Często zadawane pytania:

  Faktoring polega na wcześniejszym wypłaceniu Ci zaliczki z wystawionej kontrahentowi faktury z długim terminem płatności (np. 30-dniowym). Dzięki temu od razu dysponujesz środkami finansowymi, bez potrzeby oczekiwania na płatność. Pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel.
  - Dostarczasz towar lub usługę kontrahentowi.
  - Wystawiasz fakturę z odroczonym terminem płatności oraz dedykowanym dla siebie numerem rachunku bankowego w SMEO.
  - Przesyłasz ją kontrahentowi, a kopię faktury do SMEO.
  - Nabywamy wierzytelność i finansujemy ją, wpłacając Tobie zaliczkę, czyli maksymalnie kwotę netto faktury VAT, potrąconą o naliczoną prowizję.
  - Przelewamy zaliczkę na Twoje konto.
  - Twój kontrahent w terminie płatności faktury spłaca ją do SMEO, a Ty po rozliczeniu wierzytelności przez SMEO otrzymujesz pozostałą kwotę. Przelewamy ją na Twoje konto.
  Stworzyliśmy SMEO z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach oraz freelancerach, ponieważ wierzymy w ich pasję oraz ich biznes.
  Z naszej usługi mogą skorzystać firmy już pierwszego dnia działalności. Warunkiem jest wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności.
  Obsługujemy JDG, spólki z o.o. oraz spółki jawne.
  Faktoring jest dla wszystkich przedsiębiorców, którzy:
  - potrzebują szybkiego dostępu do gotówki niezbędnej do rozwoju firmy, a ona jest „zamrożona” w fakturach.
  - potrzebują poprawy płynności finansowej
  - mają okazję do inwestycji i potrzebują środków
  - nie spełniają wymogów bankowych i nie mogą liczyć na kredyt
  - chcą mieć stały dostęp do gotówki kiedy tylko tego potrzebują
  - chcą zwiększyć przewagę konkurencyjną, dzięki możliwości oferowania kontrahentom dłuższych terminów płatności
  Aby zacząć korzystać z faktoringu, wystarczy na naszej stronie internetowej wypełnić formularz wniosku, podając w nim swoje dane i dane swojej firmy, oraz weryfikując swoją tożsamość poprzez zalogowanie się do banku.

  Po otrzymaniu w kilka minut pozytywnej decyzji podpisujesz umowę online i dostajesz dostęp do limitu faktoringowego w wysokości maksymalnie 100.000,00 PLN. Aby skorzystać z wyższej kwoty przyznanego limitu, zamów kuriera z umową w wersji papierowej i potwierdź swój podpis – podpisując umowę w wersji papierowej przy kurierze.
  Finansujemy faktury wystawione z terminem płatności między 7 a 90 dni, o minimalnej wartości 300 PLN netto.

  Faktury nie mogą być przeterminowane. SMEO nie finansuje również faktur z płatnością gotówkową.
  Podczas składania wniosku będziesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto bankowe, które służy Ci do obsługi Twojej działalności gospodarczej (np. wykonujesz z niego przelewy do ZUS czy US). Jest to krok niezbędny dla weryfikacji Twojej tożsamości. Szyfrowana metoda weryfikacji danych i badanie przepływów na koncie jest 100% bezpieczne. Współpracujemy z renomowanymi firmami stosującymi zaawansowane rozwiązania, które posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Przesyłanie danych odbywa się poprzez jednorazowe szyfrowane połączenie i pobierane są jedynie dane adresowe i przepływy na koncie, bez danych do logowania. Po przebadaniu zdolności do przyznania limitu faktoringowego dane finansowe są trwale usuwane. Weryfikacja danych jest szyfrowana i zabezpieczona certyfikatem. Stosowane metody bezpieczeństwa gwarantują, że żadne dane nie mogą zostać przechwycone przez osoby trzecie.