Faktoring SMEO dla branży budowlanej

Długie terminy płatności oraz opóźnienia w przelewach od kontrahentów to codzienność w branży budowlanej. Nie ryzykuj utraty płynności finansowej. Skorzystaj z faktoringu SMEO i wypłać zarobione pieniądze w 5 minut!

Złóż darmowy wniosek

Jak to działa?

Zobacz jak to działa na przykładzie:

Pan Michał jest właścicielem firmy budowlanej. W tej branży termin płatności 90 dni to standard.

Zwraca się do faktora SMEO. Przechodzi szybką procedurę weryfikacyjną i podpisuje umowę online.

Często czeka po 3 miesiące na przelewy za wykonane zlecenia. Zaczął szukać możliwych oszczędności, aby nie utracić płynności finansowej.

Przesyła kopię faktury i otrzymuje przelew już po 5 minutach.

Regularnie kupuje w hurtowni materiały budowlane. Postanowił wynegocjować rabat za płatność gotówką.

Dzięki dostępowi do gotówki Pan Michał kupuje materiały budowlane z dużą zniżką.

Korzyści

Dlaczego warto wybrać faktoring od SMEO?

Opinie klientów

Zaufało nam ponad 2 000 przedsiębiorców.
Zobacz niektóre opinie.

Masz pytania? Porozmawiaj z naszymi doradcami!

Zadzwoń bezpośrednio na 22 113 42 00 lub wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!

Rozwiń

FAQ

Często zadawane pytania:

Zatory płatnicze to jeden z głównych powodów dużej liczby bankructw firm budowlanych. Faktoring dla firm budowlanych to wygodny i nieobciążający Twojej zdolności kredytowej sposób finansowania przedsiębiorstwa. W branży budowlanej liczy się czas – potrzebne są środki, by móc wystartować w kolejnym przetargu. W SMEO pieniądze za fakturę otrzymasz nawet w dniu jej wystawienia.
Faktoring w SMEO jest dostępny zarówno dla tych firm z branży budowlanej, które działają na rynku od kilku lat, jak i dla młodych firm – już od pierwszej wystawionej faktury. O faktoring w SMEO ubiegać się mogą Jednoosobowe Działalności Gospodarcze (JDG), spółki z o.o. oraz spółki jawne. Warunkiem koniecznym jest wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności, np. 30 czy 60 dni.
Branża budowlana ma swoją specyfikę. Wszyscy przedsiębiorcy z tej branży wiedzą, jak długo trzeba czekać na płatność. Do tego niepłacenie w terminie bywa tutaj wyjątkowo popularne. A przecież koszty, jakie musi ponieść firma budowlana są bardzo wysokie. Płacisz za sprzęt, materiały budowlane, koszty związane z pracownikami i jesteś jeszcze nieraz zmuszony czekać nawet kilkadziesiąt dni na należne wynagrodzenie.