Faktoring dla branży kreatywnej

Długie terminy płatności faktur i opóźnienia w regulowaniu należności na czas to ogromny problem również w branży kreatywnej. Skorzystaj z faktoringu w SMEO – wypłacimy Ci Twoje pieniądze w 5 minut.

Złóż darmowy wniosek

Jak to działa?

Zobacz jak to działa na przykładzie:

Pani Edyta jest właścicielką agencji eventowej. Zajmuje się organizacją wydarzeń i imprez firmowych.

Pani Edyta zwraca się do faktora SMEO. Przechodzi szybką procedurę weryfikacyjną i podpisuje umowę online.

Chociaż zdobywa coraz więcej klientów, miewa problemy z utrzymaniem płynności finansowej, ponieważ jej klienci wymagają długich terminów płatności.

Kiedy akurat potrzebuje szybkiego zastrzyku gotówki, przesyła kopię wystawionych faktur i otrzymuje przelew po 5 minutach.

Wielu z nich dodatkowo spóźnia się z przelewem, przez co jeszcze trudniej zarządzać finansami firmy

Dzięki faktoringowi Pani Edyta zachowuje płynność finansową.

Korzyści

Dlaczego warto wybrać faktoring od SMEO?

Opinie klientów

Zaufało nam ponad 2 000 przedsiębiorców.
Zobacz niektóre opinie.

Masz pytania? Porozmawiaj z naszymi doradcami!

Zadzwoń bezpośrednio na 22 113 42 00 lub wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!

Rozwiń

FAQ

Często zadawane pytania:

Agencje reklamowe, eventowe i inne firmy z branży kreatywnej miewają problemy z płynnością finansową. Zatory płatnicze często wynikają z wystawiania faktur z bardzo długimi terminami płatności. Problem pojawia się szczególnie wtedy, gdy np. firma organizuje kilka eventów na raz i musi zainwestować w materiały, zapłacić pracownikom i podwykonawcom. Dobrym rozwiązaniem dla firmy w takiej sytuacji jest faktoring.
Faktoring to narzędzie finansowe często wybierane zamiast kredytu, ponieważ nie obciąża zdolności kredytowej, działa według prostych zasad, a pieniądze masz niemal natychmiast na swoim koncie. W SMEO nie sprawdzamy zdolności kredytowej, wystarczą nam faktury sprzedażowe wystawiane przez firmę. Faktoring jest o wiele łatwiej dostępny – może go otrzymać firma już od pierwszego dnia działalności, nie musi wykazywać przychodów ani mieć historii kredytowej.
Faktoring w SMEO jest dostępny dla firm już od pierwszej wystawionej faktury. O faktoring w SMEO ubiegać się mogą Jednoosobowe Działalności Gospodarcze (JDG), spółki z o.o. oraz spółki jawne.Finansujemy również startupy. Warunkiem koniecznym jest wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności, np. 30 czy 60 dni.