Darmowy minikurs “Zadbaj o finanse firmy ze SMEO”

Osiągnij płynność finansową w 5 dni!

Co czeka na Ciebie w minikursie?

  • 5 lekcji wideo – każda jest krokiem do rozwoju bez zatorów płatniczych.

  • Narzędzie finansowe – arkusz do stworzenia budżetu firmowego.

  • Dodatkowe materiały

Wpisz swój adres e-mail,
aby uzyskać dostęp do wszystkich lekcji

Twoi nauczyciele

Szymon Ostrowski

Ekspert finansowy. Podpowiada, jak skutecznie prowadzić biznes w tradycyjnym wydaniu. Specjalizuje się w obsłudze małej i średniej przedsiębiorczości. Prowadzi specjalistycznego bloga Biznes na Ostro.

Agnieszka Gołębiewska

Agnieszka Gołębiewska

Ekspert zarządzania finansami. Dyrektor finansowy w największych firmach faktoringowych i leasingowych, m.in. w Idea Money, PF Leasing, BNP Paribas i Fortis Lease. W trakcie certyfikacji ACCA.

Minikurs SMEO

Czego możesz się spodziewać po minikursie?

  • Minikurs “Zadbaj o finanse firmy ze SMEO” został stworzony dla właścicieli małych i średnich biznesów, którzy chcą poprawić dyscyplinę finansową w firmie. 6 sierpnia dostaniesz dostęp do 5 lekcji prowadzonych przez Szymona Ostrowskiego. Każda lekcja pomoże osiągnąć płynność finansową, a więc uniknąć zatorów płatniczych, które są prostą drogą do bankructwa.

Czego dotyczą lekcje?

Jak stworzyć budżet firmowy?

Dowiesz się, jak przygotować budżet, który nie doprowadzi Twojej firmy do bankructwa oraz na co zwrócić uwagę przy jego tworzeniu. Dostaniesz darmowy specjalnie przygotowany arkusz Excel z szablonem budżetu.

Jak finansować zakupy firmowe?

Dowiesz się, w jaki sposób finansować wydatki inwestycyjne oraz wydatki związane z działalnością bieżącą, aby utrzymać płynność finansową firmy.

Jak zabezpieczyć płynność finansową podczas współpracy z kontrahentami?

Dowiesz się, w jaki sposób utrzymywać płynność finansową, współpracując z kontrahentami. Co nie jest takie proste, bo prawie wszystkie polskie firmy borykają się z klientami, którzy nie opłacają faktur w terminie.

Księgowość w małej firmie

Dowiesz się, który rodzaj prowadzenia księgowości będzie najkorzystniejszy dla Twojego biznesu i na co zwracać uwagę w wypadku wyboru konkretnego rozwiązania.

Ile zarabiam w swojej firmie?

Dowiesz się, w jaki sposób sprawdzić, ile faktycznie zarabiasz na prowadzeniu działalności!