Faktoring SMEO dla startupów

Jeśli jesteś zupełnie nową firmą, bez historii kredytowej, bez wielu partnerów biznesowych i klientów, faktoring to najłatwiejsza droga na zdobycie finansowania. W SMEO finansujemy firmy już od pierwszej wystawionej faktury.

Złóż darmowy wniosek

Jak to działa?

Zobacz jak to działa na przykładzie:

Pan Krzysztof jest właścicielem niewielkiej firmy transportowej.

Zwraca się do faktora SMEO. Przechodzi szybką procedurę weryfikacyjną i podpisuje umowę online.

Wystawił ostatnio 2 faktury z długim terminem płatności – 45 i 60 dni. Nie może korzystać z zarobionych pieniędzy, ponieważ czeka na przelewy

Przesyła kopię faktury i otrzymuje przelew już po 15 minutach.

Oszczędności przeznaczył na realizację zleceń (paliwo, przegląd ciężarówki, wymianę opon). Brakuje mu środków na opłacenie podatków i pensji pracownika.

Dzięki faktoringowi Pan Krzysztof opłaca terminowo wszystkie koszty stałe i zachowuje płynność finansową.

Korzyści

Dlaczego warto wybrać faktoring od SMEO?

Opinie klientów

Zaufało nam ponad 2 000 przedsiębiorców.
Zobacz niektóre opinie.

Masz pytania? Porozmawiaj z naszymi doradcami!

Zadzwoń bezpośrednio na 22 113 42 00 lub wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!

Rozwiń

FAQ

Często zadawane pytania:

Odpowiadając na potrzeby młodych firm, SMEO jako pierwsza firma faktoringowa w Polsce umożliwia finansowanie faktur startupom. W SMEO finansowanie dla startupów jest dostępne już od pierwszej wystawionej faktury, niezależnie od tego czy prowadzisz działalność jednoosobową czy spółkę z o.o.
Faktoring to elastyczne źródło finansowania firmy, które pozwoli Ci natychmiast zainwestować pieniądze – które należą ci się za wykonane zlecenie – np. w rozwój twojego produktu lub jego promocję. Dzięki faktoringowi stajesz się bardziej konkurencyjny – możesz zaoferować klientom dłuższe terminy płatności.
O faktoring w SMEO ubiegać się mogą Jednoosobowe Działalności Gospodarcze (JDG), spółki z o.o. oraz spółki jawne. Warunkiem koniecznym jest wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności, np. 30 czy 60 dni. Twoja firma nie musi mieć długiego stażu działalności – finansujemy przedsiębiorstwa już od pierwszego dnia działalności.