Faktoring SMEO dla branży przemysłowej

Masz problem z długimi terminami płatności?
Skorzystaj z faktoringu SMEO i odbierz należne Ci pieniądze już w 15 minut!

Złóż darmowy wniosek

Jak to działa?

Zobacz jak to działa na przykładzie:

Pan Krzysztof jest właścicielem niewielkiej firmy transportowej.

Zwraca się do faktora SMEO. Przechodzi szybką procedurę weryfikacyjną i podpisuje umowę online.

Wystawił ostatnio 2 faktury z długim terminem płatności – 45 i 60 dni. Nie może korzystać z zarobionych pieniędzy, ponieważ czeka na przelewy

Przesyła kopię faktury i otrzymuje przelew już po 15 minutach.

Oszczędności przeznaczył na realizację zleceń (paliwo, przegląd ciężarówki, wymianę opon). Brakuje mu środków na opłacenie podatków i pensji pracownika.

Dzięki faktoringowi Pan Krzysztof opłaca terminowo wszystkie koszty stałe i zachowuje płynność finansową.

Korzyści

Dlaczego warto wybrać faktoring od SMEO?

Opinie klientów

Zaufało nam ponad 2 000 przedsiębiorców.
Zobacz niektóre opinie.

Masz pytania? Porozmawiaj z naszymi doradcami!

Zadzwoń bezpośrednio na 22 113 42 00 lub wypełnij poniższy formularz. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe!

Rozwiń

FAQ

Często zadawane pytania:

Po wystawieniu faktury Twojemu kontrahentowi po prostu przesyłasz jej zdjęcie lub skan do firmy faktoringowej. Należne pieniądze możesz otrzymać już w 15 minut. Dzięki dostępowi do gotówki przedsiębiorstwo przemysłowe może rozwijać swoją działalność pozyskując nowe zlecenia.Może również w terminie regulować swoje zobowiązania wobec pracowników i inne stałe koszty działalności.
Dzięki faktoringowi otrzymasz natychmiastową wypłatę środków z wystawionych faktur sprzedażowych. Dostęp do gotówki umożliwi Ci realizację dodatkowych zleceń, zakup surowców niezbędnych do produkcji czy zapłatę pensji pracowników. Faktoring pomoże Twojej firmie uzyskać rabaty u dostawców (dzięki płatności gotówką) oraz zaplanować inwestycje w niezbędny sprzęt. Dzięki faktoringowi dla branży przemysłowej będziesz mógł podjąć współpracę z dużymi kontrahentami, którzy wymagają długich terminów płatności.
Faktoring w SMEO oferujemy Jednoosobowym Działalnościom Gospodarczym (JDG), spółkom z o.o. oraz spółkom jawnym. Warunkiem koniecznym aby firma przemysłowa mogła uzyskać finansowanie w SMEO jest wystawianie faktur z odroczonym terminem płatności, np. 30 czy 60 dni. Finansujemy przedsiębiorstwa przemysłowe już od pierwszego dnia działalności.