Dane i prywatność w SMEO

Zapewnienie bezpieczeństwa danych naszych klientów jest dla nas kluczową kwestią i jednym z najwyższych priorytetów naszych działań. Zapewnienie go umożliwia nam restrykcyjna polityka bezpieczeństwa oraz kilkustopniowe szyfrowanie danych.

Wniosek o faktoring online w SMEO jest całkowicie bezpiecznym systemem działającym w oparciu o restrykcyjną politykę bezpieczeństwa i kilkustopniowe szyfrowanie danych. Wszelkie dane osobowe, które są pozyskiwane na etapie wnioskowania o faktoring są przesyłane przy pomocy szyfrowanego połączenia – SSL. SMEO przetwarza dane swoich klientów zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

Nasze systemy informatyczne zostały stworzone przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu aplikacji dla banków. Z pomocą profesjonalnego zespołu oraz specjalistycznych urządzeń monitorujemy wszelkie połączenia z naszą siecią tak, aby wykryć każdy możliwy atak i natychmiast mu przeciwdziałać. Szyfrowane oraz uwierzytelnione połączenie zapewnia bezpieczeństwo procesu przesyłania za pośrednictwem strony internetowej danych.

Dane osobowe przetwarzane są zgodnie ze wszystkimi wymogami zdefiniowanymi przez przepisy prawa polskiego, dyrektywy Unii Europejskiej a także nasze wewnętrzne reguły. Wszystkie podane w procesie rejestracji informacje, podlegają ochronie zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.

Wszyscy pracownicy SMEO regularnie są szkoleni w zakresie ochrony danych osobowych a także bezpieczeństwa informacji. Współpraca jest podejmowana tylko z zaufanymi firmami, u których mamy pewność że dbać będą o wszelkie powierzane im informacje.

Wdrożony przez nas system zabezpieczeń oraz polityka bezpieczeństwa są na bieżąco aktualizowane. Regularne testy bezpieczeństwa są przeprowadzane na zlecenie SMEO przez wykwalifikowaną firmę zewnętrzną, działająca na rynku od wielu lat.

Wróć do poprzedniej strony